Strona głównaProjectsBest Tours
MySQL
PHP5

Best Tours

Best Tours oferuje wycieczki do najbardziej znanych, jak i tych mniej oczywistych miejsc w najpopularniejszych miastach świata. To zarazem bardzo atrakcyjny program partnerski, w ramach którego można otrzymać prowizję za każdą poleconą osobę, która dokona zakupu. Mechanizm działania jest prosty. Na swojej stronie internetowej należy umieścić fragment kodu zapisujący informacje na temat każdej osoby, która trafi z tej witryny na Best Tours. Jeśli zakupi ona produkt, właściciel strony rekomendującej otrzymuje prowizję.
Podobnie jak inne, szybko rosnące projekty, Best Tours został zmuszony do zmodyfikowania swojej platformy, by poradzić sobie z coraz większym ruchem na stronie. Zadanie to powierzył właśnie nam.

Zaczęliśmy od synchronizacji platformy z różnymi API. Produkty (tours) zostały zintegrowane z API Google Calendar, a strony kategorii (city) – z API Forecast.io, w taki sposób, by zawsze wyświetlały aktualne informacje o temperaturze w skali Celsjusza i Fahrenheita. Z kolei synchronizacja z API Twilio pozwoliła platformie na korzystanie z ich serwisu SMS. Kontynuowaliśmy także prace nad programem partnerskim, umożliwiającym zarabianie na polecaniu wycieczek, oraz systemem raportowania na temat sprzedaży, który bierze pod uwagę płatności związane z tym programem.