Strona głównaProjektyAppetize
Android
CodeIgniter
iOS
MySQL
PHP

Appetize

Appetize to wiodący dostawca rozwiązań hardware’owych i software’owych klasy POS (ang. Point of Sale). Firma oferuje niezwykle wszechstronne i łatwe w użyciu maszyny oraz aplikacje, które zarządzają procesem realizacji sprzedaży i ułatwiają płatności mobilne. Wdrożenia w ponad 350 lokalizacjach na całym świecie, a także setki milionów dolarów przychodu to namacalny dowód sukcesu Appetize jako platformy POS, której zaufali najwięksi organizatorzy imprez masowych.

Polcode rozpoczął współpracę z Appetize w czasie, gdy firma ta przechodziła przez fazę błyskawicznego rozwoju. Szybki napływ użytkowników oznaczał wyzwanie dla istniejącego ekosystemu. By mu sprostać, nasz zespół przygotował nową wersję systemu do zarządzania magazynem oraz API, którego zadaniem było ułatwienie wprowadzenia zmian w aplikacjach mobilnych. Zespół Polcode zmodyfikował też mechanizm przetwarzania zamówień po stronie serwera i wykonał szereg usprawnień do aplikacji administracyjnych, by ułatwić zarządzanie.
Nasza praca sprawiła, że spektakularny sukces Appetize nie odbił się negatywnie na efektywności ekosystemu aplikacji firmy, z którego korzystają zarówno jej klienci, jak i pracownicy.