Strona głównaO nas

 

press kit

Nasza firma została założona w roku 2006 przez grupę ambitnych ludzi, którzy nie wyobrażali sobie życia bez programowania.

Przez lata zajmowaliśmy się kodowaniem aplikacji w PHP, stopniowo powiększając zespół i otwierając kolejne biura w różnych częściach Polski. W międzyczasie pokochaliśmy eCommerce i Magento, blisko zaprzyjaźniliśmy się z Ruby on Rails i wciąż doskonaliliśmy wiedzę w zakresie technologii i frameworków PHP.

Od samego początku realizowaliśmy projekty dla klientów z zagranicy, szybko zaskarbiając sobie ich sympatię. Dziś jesteśmy tą samą grupą pasjonatów programowania, którą byliśmy 10 lat temu. Jest nas po prostu więcej. Coraz więcej.

wojciech hyzopski

CEO

Wojciech, jako współzałożyciel i CEO Polcode, codziennie dokłada starań, aby nasi klienci mogli korzystać z najwyższej klasy deweloperów. Zdając sobie sprawę z ogromnego potencjału technologicznego Polski, współpracuje z licznymi partnerami i nieustannie rozbudowuje ofertę firmy, tak, aby spełniała wysokie wymagania rynku. W trakcie swojej kariery, Wojtek przez wiele lat pracował jako programista, przechodząc przez wszystkie szczeble zawodowe w świecie IT. Dostrzegł potencjał polskich specjalistów i równocześnie zrozumiał, że trzeba czegoś więcej. Dziś analizuje pracę swojego zespołu z perspektywy klienta oraz spogląda na rynki z lotu ptaka, aby nie zaprzepaścić żadnej szansy, promować jakość polskich programistów i nie pozostawiać spraw losowi. Prywatnie zapalony motocyklista i kibic SC2, Wojtek wciąż jeszcze nie pogodził się z tym, że wszystkich książek świata nie przeczyta, dlatego wciąż próbuje.

magorzata pająk

Management Board Member

Choć o jakości dostarczanego oprogramowania decyduje wiele czynników, podstawą każdego projektu jest udział odpowiedniej klasy specjalistów. Jako HR Manager w Polcode, Małgorzata dba o to, aby nasi klienci nie mieli najmniejszych powodów, by narzekać na programistów. Profesjonalizm to cecha, którą ceni sobie najbardziej w codziennej pracy i tego samego szuka w każdym potencjalnym pracowniku Polcode. Dzięki swojemu doświadczeniu, niezawodnej intuicji i indywidualnemu podejściu do każdego, Małgosia sukcesywnie rozbudowuje nasz zespół poprzez wyszukiwanie odpowiednich osób oraz zapewnianie im możliwości dalszego rozwoju. Joga i pływanie to jej sposób na relaks, a po godzinach wertuje książki kucharskie, pielęgnując pasję do zdrowego odżywania.

ANNA KOZIEŃ

New Business Manager

Codzienne obowiązki Anny koncentrują się na rozwijaniu i udoskonalaniu procesów sprzedażowych. Jako New Business Manager zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów oraz upewnianiem się, że wszystkie ich potrzeby i wymagania są dobrze rozumiane przez każdego członka zespołu projektowego. Związana z branżą IT przez większą część swojej kariery, wcześniej przecierała szlaki jako Account i Project Manager zarówno w środowisku startupowym jak i korporacyjnym. Różnorodność realizowanych obecnie projektów, pozwala jej na czerpanie pełnymi garściami ze wszystkich dotychczasowych doświadczeń i przygotowanie kompleksowej oferty, której ostatecznym efektem będzie spełniający najbardziej wygórowane oczekiwania produkt. A gdy akurat nie jest przyklejona do swojego monitora, z zapałem uczy się nowych języków lub jeździ uprawiać sporty górskie.

DOMINIK RAŚ

Project Manager

Proces tworzenia oprogramowania wymaga od zaangażowanych w niego osób skrupulatnego przestrzegania terminów oraz rozumienia potrzeb klienta. Dominik, jako Project Manager, dba więc nie tylko o harmonogram, ale także o to, by posługujący się na co dzień technicznym językiem programiści oraz klienci nadawali na tych samych falach. Ze względu na różnorodność prowadzonych projektów, szczególnie ważna okazuje się zdolność dostosowania do specyfiki każdego z nich. Dominikowi pomaga w tym doświadczenie z takich środowisk jak finanse, księgowość, czy sport oraz w przeszłości praca w międzynarodowych korporacjach, niewielkich firmach, czy startupach. Pozostając w emocjonalnym związku z ekspresem do kawy, jeśli akurat nie pochyla się nad Excelem, Dominik angażuje się w wolontariat w społecznościach technologicznych i aktywnie śledzi rozgrywki hokejowe.