O nas

Strona głównaO nas

 

press kit

Nasza firma została założona w roku 2006 przez grupę ambitnych ludzi, którzy nie wyobrażali sobie życia bez programowania.

Przez lata zajmowaliśmy się kodowaniem aplikacji w PHP, stopniowo powiększając zespół i otwierając kolejne biura w różnych częściach Polski. W międzyczasie pokochaliśmy eCommerce i Magento, blisko zaprzyjaźniliśmy się z Ruby on Rails i wciąż doskonaliliśmy wiedzę w zakresie technologii i frameworków PHP.

Od samego początku realizowaliśmy projekty dla klientów z zagranicy, szybko zaskarbiając sobie ich sympatię. Dziś jesteśmy tą samą grupą pasjonatów programowania, którą byliśmy 10 lat temu. Jest nas po prostu więcej. Coraz więcej.

wojciech hyzopski

CEO

Współtworząc Polcode, miałem jeden cel – pozwolić wyjątkowym programistom spełniać się w wymagających projektach. Podążając za innowacjami i chcąc zdobywać globalny rynek IT, nasz zespół rozrósł się do 150. doświadczonych specjalistów. Specjalistów, którzy nie przestali kochać tego, co w Polcode jest najważniejsze: programowania.

magorzata pająk

Management Board Member

Choć o jakości dostarczanego oprogramowania decyduje wiele czynników, podstawą udanego projektu jest udział odpowiedniej klasy specjalistów. Dlatego kiedy myślę o oprogramowaniu, najpierw widzę ludzi i serce, które włożyli w jego stworzenie.

ANNA KOZIEŃ

New Business Manager

Codzienne obowiązki Anny koncentrują się na rozwijaniu i udoskonalaniu procesów sprzedażowych. Jako New Business Manager zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów oraz upewnianiem się, że wszystkie ich potrzeby i wymagania są dobrze rozumiane przez każdego członka zespołu projektowego. Związana z branżą IT przez większą część swojej kariery, wcześniej przecierała szlaki jako Account i Project Manager zarówno w środowisku startupowym jak i korporacyjnym. Różnorodność realizowanych obecnie projektów, pozwala jej na czerpanie pełnymi garściami ze wszystkich dotychczasowych doświadczeń i przygotowanie kompleksowej oferty, której ostatecznym efektem będzie spełniający najbardziej wygórowane oczekiwania produkt. A gdy akurat nie jest przyklejona do swojego monitora, z zapałem uczy się nowych języków lub jeździ uprawiać sporty górskie.

Jerzy Zawadzki

Chief Technology Officer

Dopasowuję technologię do potrzeb naszych klientów, rozwijam nasze filary technologiczne i wspieram klientów na froncie strategiczno-technologicznym. Możesz mnie spotkać na portalach społecznościowych, gdy komentuję najnowsze trendy IT i dzielę się wiedzą.

Dariusz Korzun

Sales Director

Przede wszystkim stawiam na wydajność i wyniki. Poprzez skuteczne zarządzanie zasobami i budżetem pomagam biznesom rozwijać się i zwiększać zyski. Kiedy widzę potencjał w rozwoju technologicznym, nigdy nie waham się go wykorzystać.

DOMINIK RAŚ

Senior Project Manager

Jestem wyznawcą żelaznego trójkąta kosztu, zakresu i czasu. Na pierwszym miejscu stawiam ludzi. Codziennie wzmacniam emocjonalną więź z ekspresem do kawy. Jestem mieszkańcem issue trackerów, rowerzystą czterech pór roku, hokeistą na lodzie, najlepszym tatą na świecie.

Olga Kwiatos

Recruitment Specialist

Zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym najbardziej cenię ludzi. To właśnie ludzie są główną przyczyną, dla której ukończyłam psychologię biznesu, a następnie związałam swoje życie z HR. Wierzę, że jeśli coś robisz najlepiej, cały Twój wysiłek będzie wynagrodzony podwójnie.

Joanna Sposób

Senior HR Specialist

Od początku swojej kariery jestem ściśle związana z branżą IT. Możliwość łączenia nowych technologii z kreatywnością i emocjami jest tym, co cenię w swojej pracy najbardziej. Jednak moim najważniejszym celem jest dopasowywanie właściwego pracownika do odpowiedniej organizacji.

Kamil Chomka

Senior HR Specialist

Ukończyłem socjologię na UW. Podczas trzeciego roku studiów poznałem świat HR. I to był strzał w dziesiątkę. Rekrutując programistów, łączę obowiązki zawodowe ze swoją pasją do komputerów i najnowszych technologii. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze i chodzę po górach.